Yükleniyor ...

BİLGİSAYAR TARAMASI

  ComboFix nasıl kullanılır
 İNNDİR
ComboFix, sUBs,tarafından yazılmış, bilgisayarınızı bilinen zararlılara karşı tarayan ve bulduğu bu zararlıları otomatik olarak temizlemeye çalışan bir uygulamadır. ComboFix en yaygın ve güncel zararlıları büyük ölçüde silebilmenin yanı sıra, aynı zamanda, program tarafından otomatik olarak silinmeyen zararlıları kaldırmak için eğitimli rehberler tarafından kullanılan bir rapor görüntüler.

Şu anda ComboFix'i yalnızca aşağıdaki Windows sürümlerinde çalıştırabilirsiniz:

    Windows XP (yalnızca 32-bit)
    Windows Vista (32-bit / 64-bit)
    Windows 7 (32-bit / 64-bit)

Bir yardımcı tarafından özellikle kullanmanız istenmediği sürece ComboFix'i çalıştırmamalısınız. Ayrıca, Combofix çok güçlü bir araç olduğundan iyi eğitim almış bir yardımcının gözetimi olmadan, ComboFix rapor bilgilerine bakarak işlem yapmamanızı tavsiye ederiz. Bunu yapmanız, bilgisayarınızın normal çalışması ile ilgili problemlere neden olabilir.

ComboFix çalıştırdığınızda, otomatik olarak aşağıdaki konumlardaki dosyaların sileneceği unutulmamalıdır::

    Geri Dönüşüm Kutusu
    Geçici Internet Dosyaları
    Temp Klasörü

Bu konumlardan birinde bulundurduğunuz dosyalar varsa, bu dosyaları, yukarıdaki geçici depolama konumlarına güvenmek yerine, daha güvenli bir konuma taşımanız önerilir.

Lütfen bu kılavuzun, ComboFix kullanımı için tek yetkili kılavuz olduğunu, BleepingComputer.com ve sUBs'un izni olmadan kopyalanamayacağını unutmayın. Ayrıca, ComboFix programı, geliştiricinin doğrudan izni olmadan herhangi bir sitede sunulamaz. Ayrıca; comboFix kullanımından doğacak riskler, kullanıcının sorumluluğundadır.
 İNNDİR